Chociaż istnieje możliwość konsultacji drogą elektroniczną, zalecam osobistą wizytę w ambulatorium. Tylko w taki sposób można przeprowadzić pełne badanie lekarskie, postawić diagnozęustalić sposób leczenia, a przy wskazaniach operacyjnych zaproponować właściwą technikę operacyjną. Wskazania do leczenia są bardzo indywidualne. Muszę ocenić zakres dolegliwości pacjenta, jego stan neurologiczny oraz wyniki badania rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej . W przypadku, kiedy dominującym objawem jest zespół bólowy, trzeba wziąć pod uwagę jego natężenie, czas trwania dolegliwości, efektywność oraz trend dotychczasowego leczenia.

Właśnie dlatego tak ważne jest zabranie dostępnej dokumentacji medycznej — w szczególności wyników badań obrazowych MRKT i RTG — koniecznie nośników z badaniem (najczęściej jest to płyta CD).

Wizytę można umówić zapisując się w kalendarzu dostępnym na tej stronie. W sytuacjach pilnych lub kiedy nie pasuje Państwu żaden z dostępnych w kalendarzu terminów, wskazany jest kontakt telefoniczny

Jeżeli pacjent po zapisaniu na wizytę z różnych przyczyn musi zrezygnować to uprzejmie proszę o odwołanie tej konsultacji tak, aby zwolnić termin dla innego chorego.

Scroll to Top